Poznaj wszystkie zalety kart lojalnościowych i zacznij je stosować

 

Dzisiaj przedstawimy Państwu kilka plusów jakie posiadają karty lojalnościowe, bo minusów nie posiadają! Zainteresowani? Czytajcie zatem dalej! Karty lojalnościowe to nic innego jak po prostu plastikowe karty podobne do tych bankomatowych. W ostatnich latach stały się bardzo popularne wprowadziły je nie tylko duże firmy, ale również i te mniejsze!

 


Niezależnie od tego czy prowadzisz:

  • salon kosmetyczny,
  • sklep z odzieżą, 
  • sprzedajesz produkty dla zwierząt domowych w internecie,

zupełnie coś innego, warto wtedy z całą pewnością skorzystać z takich kart lojalnościowych.

 

10101010(21)

 

Karty lojalnościowe, jak każda inna promocja (bo też rodzaj promocji) zostały stworzone dla firmy, nie dla klienta! To firma ma na tym zarobić! I karty lojalnościowe całkiem sprawnie pozwalają wygenerować odpowiednie dochody dla firmy! Karty lojalnościowe możemy oferować nie tylko stałym klientom, ale również i nowym, by również poczuli się docenieni i chcieli do nas wrócić! Istnieje wiele firm oferujących karty lojalnościowe dla Twojej firmy, jedną z nich jest ta http://spartavity.pl . Firma oferuje kompleksowane przygotowanie programu lojalnościowego pod Twój biznes!

 

Zadowolona klientka po zakupach dzięki karcie lojalnościowej.10101010(23)
Zadowolona klientka dzięki karcie lojalnościowej.

 
Warto się na nie zdecydować, bowiem nie tylko dzięki nim łatwiej przyciągnąć nowych klientów, a także zatrzymać tych stałych, ale również umożliwiają zamrożenie pieniędzy na Twoim koncie. W jaki sposób? Prowadząc na przykład sklep odzieżowy, czasami zdarzają się reklamacje – to nieuniknione! Jednak zamiast oddawać klientowi pieniądze w gotówce, możemy mu wręczyć kartę lojalnościową, którą użyje podczas kolejnych zakupów. Karty lojalnościowe są również ograniczone czasowo, a to ma też plusy dla Twojej firmy, gdy środki z takiej karty lojalnościowej nie zostaną wykorzystane, nawet jeśli zostało na niej 50 złotych, po prostu zwyczajnie w świecie klient sobie o niej zapomniał, to możesz te pieniądze zaksięgować jako przychód dla firmy!