Gdzie najtaniej i najkorzystniej kupić pro/e?

 

Światowa lista referencyjna systemu Pro/e obejmuje prawie 400.000 komercyjnych instalacji w około 52.000 przedsiębiorstwach. Są wśród nich firmy małe, średnie i duże z branż: samochodowej, elektrotechnicznej, elektronicznej, elektromechanicznej, mechanicznej, wojskowej, medycznej, przetwórstwa tworzyw sztucznych i konstrukcji oprzyrządowania. W prodart.pl znajdziesz coś dla siebie.

 

Oprogramowanie Pro/e to od lat faktyczny standard na rynku oprogramowania MCAD, a jego skalowalność oraz cechy funkcjonalne stały się uniwersalnymi, wśród odbiorców, kryteriami wyboru tego typu narzędzi.

Jakie są odmiany tego oprogramowania?

 

  • 213663(73)
    Oprogramowanie Pro/e to od lat faktyczny standard na rynku oprogramowania MCAD.

    Basic Drafting Package (BDP) – pakiet będący odpowiedzią na potrzeby tych użytkowników, którzy chcą realizować podstawowe prace związane z konstrukcją oraz dokumentacją techniczną, bez konieczności inwestowania w pełny pakiet podstawowy.

  • Foundation XE Extended Edition – pakiet stanowi kompletny zestaw narzędzi projektowych spotykanych w systemach 3D.

  • Advanced SE Standard Edition – pakiet o funkcjonalności.

 

Pro/e ma dużo odmian, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Z roku na rok ten program będzie się rozwijał tworząc nowe odłamy… jednak warto zawsze wracać do wersji podstawowej pro/e, ponieważ zawsze można nauczyć się czegoś co będzie miało odbicia w przyszłości.