Czym zajmuje się adwokat od rozwodów?

Dobry adwokat od rozwodów to osoba, która pod względem zawodowym nie może narzekać na brak zainteresowania w Lublinie oraz innych większych miastach wojewódzkich. W http://chcerozwodu.info/adwokat-rozwody-lublin_podzial-majatku pracują prawnicy , którzy na co dzień zajmują się nie tylko samymi rozwodami, ale także wieloma innymi sprawami z zakresu prawa rodzinnego.

Warto zauważyć, że adwokat od rozwodów posiada bardzo szeroką wiedzę o wszystkich dziedzinach prawa rodzinnego. Dzięki temu może on prowadzić sprawy nie tylko rozwodowe, ale także dotyczące opieki nad dziećmi czy ustalenia alimentów. Takich spraw może być bardzo wiele. Zawsze warto postawić na jak najlepszego adwokata od rozwodów, ponieważ z jego pomocą można załatwić wiele spraw jednocześnie. Takich prawników można w Lublinie spotkać dość wielu.

Podstawowym zadaniem takiego adwokata od rozwodów jest reprezentowanie swojego klienta, czyli jednego z małżonków. Prawnik w takich sytuacjach rozmawia z drugą stronę postępowania, mówi, jakie dokumenty są potrzebne i jakich formalności trzeba dopełnić. Poza tym może zajmować się bardzo wieloma innymi sprawami.

Przykład usługi adwokata

Wysokość stawki

Sprawa o ubezwłasnowolnienie

400 zł

Sprawa o uznanie lub odrzucenie ojcostwa

250 zł

Sprawa o uznanie za zmarłego

200 zł

Sprawa o zniesienie wspólnoty majątkowej w małżeństwie

400 zł