Czy warto zatrudniać księgowego?

 

Prowadzenie księgowości jest zajęciem wymagającym skupienia, dokładności i precyzji. Na dodatek jest bardzo odpowiedzialnym zadaniem, w którym jeden niewielki błąd może wszystkich bardzo dużo kosztować i negatywnie odbić się na prestiżu i finansach firmy. Znajomość aktualnych przepisów prawa jest bardzo ważna! Coraz więcej firm jednak decyduje się na rezygnację z takich usług, w zamian wybierając programy księgowe oraz profesjonalne programy do wystawiania faktur. Czy to dobry krok?

 

Mężczyzna podczas wybierania programu księgowego oraz profesjonalnego programu do wystawiania faktur - w gabinecie.11111324493265(14)
Mężczyzna podczas wybierania programu księgowego oraz profesjonalnego programu do wystawiania faktur.

 

Program zamiast księgowego

Nowoczesny program do fakturowania jest rozwiązaniem, które sprawdza się doskonale w wielu firmach. Rozwiązania proponowane przez http://www.lefthand.pl/pl/ są proste w użytkowaniu, aktualizują się wraz ze zmianami przepisów prawa, a do tego pozwalają na wystawianie faktur z minimalnym udziałem pracowników.

 

11111324493265(37)

 

Także w pracy księgowego lub właściciela firmy, który sam zajmuje się finansami, bardzo przydaje się komputerowy program do fakturowania, więc posiadanie takiego oprogramowania nie oznacza, że trzeba zrezygnować z usług księgowego. Program znacznie ułatwia wystawianie faktur, prowadzenie rozliczeń, jest szczególnie niezbędny w przypadku jednoosobowych czy bardzo małych firm, gdzie księgowością zajmuje się sam właściciel.